Pyeti vrazhdë se kush ia përgatiti ushqimin, komplimenti që i bëri kuzhinierit befasoi të gjithë - Bota Sot
Pyeti vrazhdë se kush ia përgatiti ushqimin, komplimenti që i bëri kuzhinierit befasoi të gjithë

Ndryshe

Pyeti vrazhdë se kush ia përgatiti ushqimin, komplimenti që i bëri kuzhinierit befasoi të gjithë

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 06:36
Ilustrim

Vizitori i një restoranti në Londër, u ngrit në këmbë dhe pyeti në mënyrë shumë të vrazhdë, se kush ia përgatiti ushqimin.

Sjellja që dukej shumë agresive, u duartrokit nga të gjithë kur kuptuan se ishte vetëm një komplement i ekzagjeruar ndaj kuzhinierit.

“Kush e përgatiti këtë pulë, sepse më pëlqeu shumë” ka thënë vizitori britanik, i njohur për mahitë e ndryshme, që i shfaqë në internet.

Veprimi dramatik që është postuar gjatë fundjavës, është parë më se 12 milion herë, ndërsa nuk kanë munduar as komentet pozitive. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...