Vendosi kokën në guaskën e tualetit, zjarrfikësit i dalin në ndihmë - Bota Sot
Vendosi kokën në guaskën e tualetit, zjarrfikësit i dalin në ndihmë

Ndryshe

Vendosi kokën në guaskën e tualetit, zjarrfikësit i dalin në ndihmë

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 20:10
Djaloshi që vendosi kokën në guaskën

Zjarrfikësit zgjidhin shpesh jo vetëm zjarret, por edhe shumë probleme të tjera.

Njerëzit nganjëherë gjenden në situata të çuditshme që kërkojnë ndërhyrje të ekspertëve, dhe kjo ka ndodhur edhe me djalin që e vendosi kokën në guaskën e tualetit, por nuk mundi ta largojë më vonë.

Zjarrfikësit në Temple të Britanisë së Madhe kanë publikuar fotot gjatë shpëtimit të djalit të vogël në Twitter, transmeton KosovaPress.

“Ju lutemi mos e provoni këtë në shtëpi, thirrni profesionistët”, shkruan ata dhe treguan se gjatë intervenimit, djali vuri syze mbrojtëse.

Babai i djalit iu përgjigj zjarrfikësve duke thënë: “Do të ishte vetëm djali im që e bëri këtë”. Ai gjithashtu falënderoi kompaninë për ndihmën e dhënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...