Cilët janë emrat më të preferuar për foshnjat - Bota Sot
Cilët janë emrat më të preferuar për foshnjat

Ndryshe

Cilët janë emrat më të preferuar për foshnjat

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 15:39
Ilustrim

Trend i ri sa u përket emrave janë ata të fëmijëve të vegjël të familjes Kardashian, Stormi, True, Dream dhe Chicago.

Gjithashtu po popullarizohen mrat e shkurtër me një rrokje si Nova, Zayn, Ella, Yara, dhe Opal.

Për djemtë duket se emrat më popullorë aktualisht mbeten Liam, Noah,William, James, Logan, Benjamin, Mason, Elijah, Oliver, dhe Jacob.

Ndërsa për vajzat preferohen emrat Emma, Olivia, Ava, Isabella, Sophia, Mia, Charlotte, Amelia, Evelyn dhe Abigail.

Ndërsa në vendin tonë, sipas Instat, më të preferuarit mbeten Amelia, Ajla, Aria, Amelja, Leandra,  Ambra,
Klea, Melisa, Amaris dhe Reina. Ndërsa për djem mbeten Noel, Aron, Joel, Roan, Amar, Mateo, Alteo, Roel, Luis dhe Dion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...