Macja e shpëton pronaren, ia hapë derën pasi kishte mbetur jashtë - Bota Sot
Macja e shpëton pronaren, ia hapë derën pasi kishte mbetur jashtë

Ndryshe

Macja e shpëton pronaren, ia hapë derën pasi kishte mbetur jashtë

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 22:37
Ilustrim

Kur studentja Gabby Tropea mbylli aksidentalisht shtëpinë, ajo vendosi të provonte derën e prapme.

Dera e pasme ishte e mbyllur me një shufër prej druri, e cila duhej të hiqej.

Tropea arriti t’i jepte instruksione maces duke goditur xhamin, dhe përfundimisht, Boko arriti të zhbllokonte derën me rrëshqitje.

My sister accidentally locked me out of the house so I went to check if the back door was unlocked and this happened pic.twitter.com/2zkjeyFJk5

— Gabby Tropea (@gabbytropea) February 18, 2019

Për fat të mirë, Tropea bëri zhbllokimin madhështor. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...