Bufi i shtëpisë zgjeroi territorin, përzuri macen e shtrirë në divan - Bota Sot
Bufi i shtëpisë zgjeroi territorin, përzuri macen e shtrirë në divan

Ndryshe

Bufi i shtëpisë zgjeroi territorin, përzuri macen e shtrirë në divan

Më: 9 mars 2019 Në ora: 07:36
Pamje nga video

Armiku më i madh për një buf shtëpie, duke se ishte një mace, të cilën e përzuri nga divani, për t’ia marrë territorin.

Kafsha që ishte duke pushuar, nisi të bezdisej prej shpezës dhe iu kundërpërgjigj duke e qëlluar me putra në kokë.

Por, kur hapi krahët dhe e kërcënonte me sqepin e mbrehtë, kërceu në dysheme për të qenë më e sigurt.

Në anën tjetër, bufi i shtëpisë dukej se ndjehej më superior, pasi në këtë formë shënoi zgjerimin  zonës dominuese. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...