Një grua në Teksas lind gjashtë binjakë për nëntë minuta - Bota Sot
Një grua në Teksas lind gjashtë binjakë për nëntë minuta

Ndryshe

Një grua në Teksas lind gjashtë binjakë për nëntë minuta

Më: 18 mars 2019 Në ora: 14:49
Thelma Chiaka

Një grua në Teksas lindi gjashtë fëmijë për vetëm nëntë minuta, të premten në mëngjes.

Spitali në Teksas,  përmes një njoftimi tha se gruaja lindi 4 djem dhe 2 vajza në mëngjesin e së premtes. Foshnjat peshonin mes një dhe dy kile.

Ata janë të gjithë në gjendje të mirë shëndetësore dhe po marrin kujdes të nevojshëm.

Spitali gjithashtu raportoi se nëna, Thelma Chiaka, është mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...