Shoqëruesi i dhëndrit bie pa ndjenja gjatë ceremonisë - Bota Sot
Shoqëruesi i dhëndrit bie pa ndjenja gjatë ceremonisë

Ndryshe

Shoqëruesi i dhëndrit bie pa ndjenja gjatë ceremonisë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 17:08
Pamje nga video

Një moment i dhimbshëm u provua gjatë një ceremonie dasme. Shoqëruesi i dasmës qëndroi për disa kohë në këmbë, kurse më vonë atij i ra të fiktë.

Personat që po e ndiqnin ceremoninë në Uashington u alarmuan kur shoqëruesi i dhëndrit u shtri përtokë, në momentin thuajse kulminant të festës, raporton “Daily Mail”.

Kamerat kapën momentin kur burri u ligështua dhe ra përtokë, pa patur shans as të përkulet disi, por se u rrëzua menjëherë.

Videoja u postua në internet dhe u bë virale. Për fat të keq, burrit i përplaset fytyra në tokë dhe mori disa lëndime. Muzika që po luhej ndërkohë ndalet, kurse personit që u rrëzua i jepet ndihma e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...