Gabimisht shpërndan videon seksi në Facebook story para 2.000 miqve - Bota Sot
Gabimisht shpërndan videon seksi në Facebook story para 2.000 miqve

Ndryshe

Gabimisht shpërndan videon seksi në Facebook story para 2.000 miqve

Më: 18 mars 2019 Në ora: 18:01
Foto ilustrim

Zeinepa Galibova nga Valkosel në Bullgari bëri një video seksi, në të cilën ajo regjistroi poze të nxehta dhe gjoksin e zhveshur duke folur në të njëjtën kohë me një fjalor të pistë.

Ajo deshi të dërgojë videon si një mesazh për burrin e saj, i cili ishte në Angli në atë kohë.

Në vend të kësaj, videoja u postua gabimisht si një histori në Facebook, e cila u pa nga 2,000 miq të saj.

Sipas mediave lokale, familja dhe miqtë e saj ende janë të shokuar për shkak të videos.    

Djali i saj 20-vjeçar u zotua të mos kthehej në shtëpi. Bashkëshorti i saj gjithashtu tha se nuk do të fliste me të për pak kohë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...