Mjekët i thanë se nuk do bëjë fëmijë, gruaja sjell në jetë një vajzë - Bota Sot
Mjekët i thanë se nuk do bëjë fëmijë, gruaja sjell në jetë një vajzë

Ndryshe

Mjekët i thanë se nuk do bëjë fëmijë, gruaja sjell në jetë një vajzë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 20:45
Foto

Gruaja nga Britani lindi vogëlushen 6 kilogram, e cila gëzon shëndet të mirë.

Megjithëse ajo më parë kishte vetëm 15 për qind për të mbetur shtatzënë, Joi Buckley lindi fëmijë me peshë prej gjashtë kilogramë.

Spitali po e mbante foshnjën në Njësinë e Kujdesit Intensiv Neonatal për të monitoruar nivelet e saj të sheqerit dhe oksigjenit këtë javë, dhe për fat të mirë nuk ka asnjë problem.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...