Paratë e fëmijëve po i shpenzonte me tri gra të tjera, bashkëshortja i hakmerret keq burrit - Bota Sot
Paratë e fëmijëve po i shpenzonte me tri gra të tjera, bashkëshortja i hakmerret keq burrit

Ndryshe

Paratë e fëmijëve po i shpenzonte me tri gra të tjera, bashkëshortja i hakmerret keq burrit

Më: 19 mars 2019 Në ora: 16:00
Pamje nga video

Ky është momenti tronditës kur një grua e sulmon bashkëshortin e saj me një stol të barit pasi dyshohet se e kapi atë duke pirë me një grup grash.

Sipas mediave të huaja, incidenti ndodhi në një bar në qytetin e Iquitos, në Rajonin Loreto të Perusë të Veriut, i cili konsiderohet si kryeqyteti i Amazonës së Perusë.

Gruaja dyshohet se u bë nervoz, sepse burri i saj po shpenzonte paratë e shkollës së fëmijëve për vete dhe të tre gratë.

Videoja tregon gruan e zemëruar që merr një stol të barit dhe godet bashkëshortin e saj në kokë, ndërsa ai bie në dysheme.

Burri qëndron në dysheme dhe përpiqet të përdorë ulësen e tij për të mbrojtur veten nga gruaja e tij, e cila përpiqet ta godasë përsëri me çantën e saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...