Gruas 104-vjeçare i plotësohet dëshira e fundit: “Arrestohet” nga policia - Bota Sot
Gruas 104-vjeçare i plotësohet dëshira e fundit: “Arrestohet” nga policia

Ndryshe

Gruas 104-vjeçare i plotësohet dëshira e fundit: “Arrestohet” nga policia

Më: 20 mars 2019 Në ora: 16:20
Foto

Znj. Brokenbrow, e cila është një ish-sekretare, plotësoi një formular që habiti stafin në shtëpinë e kujdesit.

Në letër shkruhej: ‘Dëshira ime është … të arrestohem. Kam mbushur 104 vjet dhe nuk kam qenë kurrë në anën e gabuar të ligjit “.

Kështu, dy oficerë arritën në shtëpinë e kujdesit dhe ‘arrestuan’ Znj Brokenbrow dhe e morën për një xhiro në makinë policie.

Znj Brokenbrow tha se asaj i pëlqeu të ishte në anën e gabuar të ligjit për herë të parë në jetë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...