Shokuese: Nëna bind të bijën se është e sëmurë me kancer, pa qenë fare - Bota Sot
Shokuese: Nëna bind të bijën se është e sëmurë me kancer, pa qenë fare

Ndryshe

Shokuese: Nëna bind të bijën se është e sëmurë me kancer, pa qenë fare

Më: 20 mars 2019 Në ora: 23:36
Gypsy Dee Dee Blanchard

Dee Dee Blanchard, një grua me çrregullim mendor, ia mbushi mendjen të bijës së saj, Gypsy që po vuante nga një lloj kanceri, gjersa e bija ishte shëndosh e mirë.

Pas shumë vite torturash, duke jetuar si një paciente me kancer, ajo merr vesh të vërtetën dhe e vret të ëmën.

Kjo histori ka ngjallur vëmendjen e kinematografisë hollivudiane, nga e cila 5 regjisorë janë interesuar ta paraqesin në formë vizuele atë.

Ata duket se kanë arritur ta bëjnë këtë: premiera e telenovelës amerikanë do të paraqiten në natën e sontme në Hulu. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...