Si të kaloni pushimet me pak para - Bota Sot
Si të kaloni pushimet me pak para

Ndryshe

Si të kaloni pushimet me pak para

Më: 21 mars 2019 Në ora: 17:05
Foto ilustruese

Bëhuni vullnetar
Leni mënjanë disa ditë vetëm për tu bërë vullnetar. Kjo do të ishte një mënyrë e mirë për të kaluar disa ditë nga pushimet tuaja.

Vizitoni familjen, miqtë apo të afërmit
Nëse nuk keni shumë para për të udhëtuar, një nga zgjidhjet më të mira është që të shkoni për të vizituar miqtë apo familjarët tuaj. Jo vetëm që do të shpenzoni më pak të para, por edhe do të keni mundësi të shikoni  personat që nuk i keni parë për shumë kohë.
Kampingu
Pse të mos i kaloni pushimet tuaja në natyrë? Të lira, interesante dhe sigurisht aventureske.
Qëndro në qytet
Nëse nuk kemi mjaftueshëm para për të udhëtuar dhe gjithashtu nuk keni ndonjë punë për të bërë këshilla jonë do të ishte të qëndroni në qytetin tuaj dhe të ndiqni eveniment përkatëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...