Ra në kovë me ujë të valuar, djali 11 muajsh pëson djegie në 80% të trupit - Bota Sot
Ra në kovë me ujë të valuar, djali 11 muajsh pëson djegie në 80% të trupit

Ndryshe

Ra në kovë me ujë të valuar, djali 11 muajsh pëson djegie në 80% të trupit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:18
Foto

Doktorët po luftojnë që të shpëtojnë jetën e vogëlushit Daniil Chenenko nga Ukraina. Imazhet prekëse tregojnë fëmijën e fashuar.

Incidenti mendohet të ketë ndodhur kur Daniil do të bënte dush. Nëna e tij, Tetyana Chernenko kishte marrë një kovë me ujë të valuar dhe e kishte lënë në dysheme, pranë një tavoline.

Ajo planifikoi të bashkonte pak ujë të ngrohtë me të ftohtë për të birin. Në atë moment, Daniil po luante pranë tavolinës dhe ra në kovë kur e ëma nuk e kishte mendjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...