Nëna ia vret qenin të birit. I biri nuk e falë por e masakron nënën! - Bota Sot
Nëna ia vret qenin të birit. I biri nuk e falë por e masakron nënën!

Ndryshe

Nëna ia vret qenin të birit. I biri nuk e falë por e masakron nënën!

Më: 22 mars 2019 Në ora: 15:04
Foto ilustruese

Historia tronditëse vjen nga kontoja kineze e Jianhu, ku Shao Yang, i mituri protagonist i historisë jetonte bashkë me familjen.

Krimi i rëndë ndodhi të shtunën që lamë pas, ndërkohë që i mituri u ndalua nga policia vetëm të hënën, pasi trupi i nënës u gjet i masakruar.

Fqinjët thonë se gruaja ishte shumë e ashpër me djalin, i cili pëlqente të luante me qenin dhe për këtë arsye, nëna e vrau në sy të tij, duke i thënë se ai e shpërqendronte.

Në atë moment Shao rrëmbeu një hanxhar dhe u sul drejt nënës, shkruan noa.al. Policia e gjeti të miturin vetëm të hënën të ulur jashtë një restoranti, duke ngrënë biskotat që kishte me vete.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...