Studentët shfrytëzuan dy trotinete për të transportuar një divan - Bota Sot
Studentët shfrytëzuan dy trotinete për të transportuar një divan

Ndryshe

Studentët shfrytëzuan dy trotinete për të transportuar një divan

Më: 23 mars 2019 Në ora: 12:25
Pamje nga video

Matt Cortigiani dhe Alex Wheels janë studentët nga Misuri i Shteteve të Bashkuara, që gjetën një mënyrë të veçantë për të transportuar një orendi shtëpiake.

Divanin ata e kishin vendosur mbi do trotinete elektrike që drejtoheshin prej njëjtit, ndërsa tjetri e mbante të ngritur nëpër rrugë.

Meqenëse nuk kishin para për transport adekuat, ata vendosën të bëhen kreativ edhe pse për një rrugë jo shumë të shkurtër.

Në këtë formë, ata lëvizën për mbi tri kilometra, që ta dërgojnë në banesën e tyre, divanin që ua shiti një shok për çmim shumë të lirë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...