Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës - Bota Sot
Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës

Ndryshe

Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës

Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:21
Pamje nga video

Kjo video tronditëse tregon momentin kur një grua e re godet një burrë me një goditje në kokë gjatë një feste në Karolinën e Jugut.

Në pamje, shkruajnë mediat e huaja, shfaqet një burrë duke hedhur një djalë të ri në tokë, ndërsa një numër dëshmitarësh mblidhen rreth

E Taylor Renee Nealey, që është arrestuar, duket sikur ecën para burrave dhe fillon të godasë njërin prej tyre.

Ajo tërhiqet nga pjesëmarrësit tjerë, por refuzon të heqë dorë.

Pasi ka debatuar me një numër njerëzish, ajo edhe njëherë duket se e godet atë – këtë herë duke e lënë pa vetëdije.

Ndërkohë, dëshmitarë e habitur dëgjohen duke thënë: ‘Ajo e shkelmoi! Ajo e goditi atë! Ajo e rrëzoi atë’. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...