Pasagjeri i dehur urinon mbi bagazhin gjatë fluturimit, arrestohet posa zbret nga avioni - Bota Sot
Pasagjeri i dehur urinon mbi bagazhin gjatë fluturimit, arrestohet posa zbret nga avioni

Ndryshe

Pasagjeri i dehur urinon mbi bagazhin gjatë fluturimit, arrestohet posa zbret nga avioni

Më: 24 mars 2019 Në ora: 06:22
Ilustrim

Një pasagjer i dehur urinoi mbi bagazhin e një pasagjerit gjatë një fluturimi në Çikago në Charlotte.

Policia e priti udhëtarin tek porti i fluturimit në Charlotte dhe e arrestoi, shkruan Daily Mail.

‘Punonjësi u arrestua dhe fluturimi, AA735 në Filadelfia, është anuluar,’ u thanë një deklaratë nga kompania.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...