Ia vodhën tufën e flokëve të vajzës, nëna u përgjërohet hajdutëve: Vetëm ato më kishin mbetur prej saj - Bota Sot
Ia vodhën tufën e flokëve të vajzës, nëna u përgjërohet hajdutëve: Vetëm ato më kishin mbetur prej saj

Ndryshe

Ia vodhën tufën e flokëve të vajzës, nëna u përgjërohet hajdutëve: Vetëm ato më kishin mbetur prej saj

Më: 24 mars 2019 Në ora: 11:20
Vogëlushja Ellie Louise, e cila ndërroi jetë 6 vite më parë.

Një nënë zemërthyer u ka bërë një thirrje publike hajdutëve që i vodhën çantën pasi në të kishte një kujtim të çmuar.

Brenda çantës së Kirsty Baldwin ndodhej edhe një tufë e vogël flokësh nga vajza e saj e vogël që nuk jeton më.

Kirsty tha për mediat se ajo tufë flokësh ishte e vetmja gjë që familjes së saj i kishte mbetur nga vogëlushja Ellie Louise, e cila ndërroi jetë 6 vite më parë.

Kujtimi i çmuar u vodh bashkë me çantën, një iPad dhe një shumë të madhe eurosh, raporton Manchester Evening News.

Kirsty u trishtua shumë dhe i kërkoi hajdutëve që “të bënin gjënë e duhur dhe të kthenin flokët në rajonin e policisë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...