Lindi 5 fëmijë dhe më pas nëna i dhuron mitrën të panjohurve - Bota Sot
Lindi 5 fëmijë dhe më pas nëna i dhuron mitrën të panjohurve

Ndryshe

Lindi 5 fëmijë dhe më pas nëna i dhuron mitrën të panjohurve

Më: 24 mars 2019 Në ora: 18:07
Foto

Aprill kishte pasur probleme te lindte dhe vetëm pas disa vitesh trajtimi e medikamentesh arriti që të ngjizte fëmijën e saj të parë.

Por tashmë që familja e saj ishte e plotë, ajo solli në jetë 5 fëmijë, 39-vjeçarja kishte një ndjesi se duhet të bënte diçka për gra dhe vajza të tjera që nuk kanë mundësi të sjellin fëmijë në jetë.

Aprill tregoi për Mail Online:

Ndihesha shumë e sigurt që trupi im nuk e kishte mbaruar misionin e tij, edhe pse ne tashmë e kishim familjen e plotë.”

Kështu, kur mori vesh për transplantin e mitrës, nëna e 5 fëmijëve i hipi avionit dhe shkoi që t’i dhuronte mitrën një gruaje nuk e kishte njohur kurrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...