Nënë e bijë, pilote - Bota Sot
Nënë e bijë, pilote

Ndryshe

Nënë e bijë, pilote

Më: 25 mars 2019 Në ora: 12:58
Wendy Rexon dhe vajza e saj Kelly

Janë Wendy Rexon dhe vajza e saj Kelly, ato që urojnë mirëseardhjen në fluturimin e “Delta Airlines”, në linjën Los Angeles-Atlanta.

Një çështje familje në lartësi të madhe, e bërë publike në rrjetet sociale nga John R. Watret, rektor i Universitetit të Aeronautikës “Embry Riddle”.

Ai komplimentoi nënë e bijë për zgjedhjen e të njëjtit profesion, duke publikuar edhe fotografinë e tyre.

Kështu zbulon se Rexon, janë në shtëpinë-kabinë, duke qenë se për to është një ambient familjar.

Ndërkohë edhe bashkëshorti i Wendyt dhe babai i Kartet, fluturon për “American Arilines”. Ndërkohë vajza tjetër, Kate, është gjithashtu pilote.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...