Mjeku popullor i shkaktoi thyerje gjatë masazhit, pasi e shtypi fuqishëm me këmbë - Bota Sot
Mjeku popullor i shkaktoi thyerje gjatë masazhit, pasi e shtypi fuqishëm me këmbë

Ndryshe

Mjeku popullor i shkaktoi thyerje gjatë masazhit, pasi e shtypi fuqishëm me këmbë

Më: 25 mars 2019 Në ora: 15:45
Pamje nga video

Derisa përpiqej t’ia zbuste dhimbjet pacientes me masazh, mjeku popullor ia theu këmbën në momentin që e shtypi fuqishëm me këmbë dhe i kërceu sipër me gjithë trup.

Pranom Tiengtrong  nga Rayong i Tajlandës, ka vuajtur nga dhimbjet në këmbë për disa muaj, andaj vendosi të shkonte te ky mjek me metodë të veçantë masazhi.

Në momenti që ai i hipi sipër, ia theu këmbën dhe dislokoi nyjën, duke ia pamundësuar lëvizjen normale.

Ajo i është nënshtruar terapisë normale në spital, ndërsa mjekut iu ndalua veprimtaria, deri në një vendim tjetër. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...