Vajza e Fatmir Limajt kujton nënën e ndjerë në ditëlindjen e saj me fjalë prekëse - Bota Sot
Vajza e Fatmir Limajt kujton nënën e ndjerë në ditëlindjen e saj me fjalë prekëse

Ndryshe

Vajza e Fatmir Limajt kujton nënën e ndjerë në ditëlindjen e saj me fjalë prekëse

Më: 26 mars 2019 Në ora: 09:00
Foto

Lala Limaj është vajza e politikanit nga NISMA, Fatmir Limajt.

Ajo është shumë e përfolur dhe paraqitjet e saj komentohen shumë në publik.

Lala është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën kujton nënën e ndjerë, në ditën e ditëlindjes së saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...