Si nëpër filma, braktis motorin e tij dhe hidhet tek i rivalit - Bota Sot
Si nëpër filma, braktis motorin e tij dhe hidhet tek i rivalit

Ndryshe

Si nëpër filma, braktis motorin e tij dhe hidhet tek i rivalit

Më: 26 mars 2019 Në ora: 09:24

Një video që duket sikur është marrë nga filmi “Mission Impossible”, por protagonistë nuk janë aktorët e Hollivudit. Videoja që po bën xhiron e botës ka si protagonistë dy pilotë të Superbike, që po garonin në Kosta Rika. Pas një kontakti në garë e sipër, një nga pilotët braktis motorin e tij dhe arrin të kapet tek ai i rivalit. Sapo motori ndalet, shpërthen sherri mes të dyve. Një moment vërtet qesharak, që ka lënë me gojë hapur të gjithë ata që e kanë parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...