Lë vajzën më tërheqëse në botë për lojërat elektronike: Preferoj më shumë të luaj se sa të bëj dashuri - Bota Sot
Lë vajzën më tërheqëse në botë për lojërat elektronike: Preferoj më shumë të luaj se sa të bëj dashuri

Ndryshe

Lë vajzën më tërheqëse në botë për lojërat elektronike: Preferoj më shumë të luaj se sa të bëj dashuri

Më: 8 prill 2019 Në ora: 08:53
Martin u nda me Yanet Garcia

Martin u nda me Yanet Garcia pasi donte të fokusohej më shumë tek karriera e tij duke luajtur Call of Duty.

Një “gamer” profesional, i cili u nda me atë që është cilësuar si “Vajza e motit më tërheqëse në botë”, ka reaguar për herë të parë për vendimin e tij.

Douglas ‘FaZe Censor’ Martin është shprehur se ai është i lumtur për vendimin që ka marrë dhe se nuk është penduar.

Martin u nda me Yanet Garcia pasi donte të fokusohej më shumë tek karriera e tij duke luajtur Call of Duty.

Vitin e kaluar Martin dhe Garcia zunë kryetitujt e mediave rozë pasi u ndanë pasi ai donte të jepte më të mirën e tij për të qenë lojtari më i mirë i Call of Duty.

Së fundmi ai postoi në Twitter një artikull, sipas të cilit, meshkujt e rinj duan më shumë të luajnë video-lojëra se sa të bëjnë seks.

Ai shkruante:

“Prindërit e mi ishin të shqetësuar për shkak se nuk kisha puthur ende një vajzë kur isha në shkollë të mesme. Për mua ishte më e rëndësishme të isha #1 në botë në Call of Duty, kjo mundësi nuk do të ishte gjithmonë aty. Jam i lumtur që e mora atë vendim”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...