Si ta hapni derën e veturës për 30 sekonda nëse i harroni çelësat brenda - Bota Sot
Si ta hapni derën e veturës për 30 sekonda nëse i harroni çelësat brenda

Ndryshe

Si ta hapni derën e veturës për 30 sekonda nëse i harroni çelësat brenda

Më: 9 prill 2019 Në ora: 17:27
Pamje nga videoja

Ju ka ndodhur kjo ndonjëherë dhe si zgjidhje të vetme e keni parë mekanikun?

Por deri te mekaniku nuk mund të shkojmë me veturë, përderisa problemi është pikërisht te çelësat.

Nuk është ky problem i vetëm që na preokupon.

Pyetja e radhës është, a do të vijë mekaniku për të ju bërë zgjidhjen?

Tani hapja e derës nuk është problem.

Ne do të tregojmë disa trike, se si në mënyrë të shpejtë ta hapni derën e makinës suaj, pa asnjë problem.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...