Hapet hoteli ‘Tequila’ me shërbim të klasit botëror - Bota Sot
Hapet hoteli ‘Tequila’ me shërbim të klasit botëror

Ndryshe

Hapet hoteli ‘Tequila’ me shërbim të klasit botëror

Më: 9 prill 2019 Në ora: 17:33
‘Matices Hotel de Barricas’

Jeni fans i madh i pijes alkoolike 'tequila'? Atëherë do ta dashuroni këtë hotel.

Në një hotel në Meksikë, ju mund të “shfrenoni” të gjithë dëshirën tuaj kundrejt ‘tequila’-s.

‘Matices Hotel de Barricas’ gjendet në vetë qytetin e Tequila-s, në Meksikë.

Brenda dhomës në formë fuçi të hotelit, ekziston një shtrat, një divan, aparat kafeje dhe një mini-bar.

Banjoja private përfshin një tharësen e flokëve dhe tarracën, duke ofruar njëherësh pamje mahnitëse.

Hoteli i madh ofron ushqim tradicional rajonal, si dhe një sërë pijesh.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...