Ia ndaluan 2.5 litra qumësht në aeroport, e piu të gjithin që të mos e çonte dëm - Bota Sot
Ia ndaluan 2.5 litra qumësht në aeroport, e piu të gjithin që të mos e çonte dëm

Ndryshe

Ia ndaluan 2.5 litra qumësht në aeroport, e piu të gjithin që të mos e çonte dëm

Më: 13 prill 2019 Në ora: 06:32
Pamje nga video

Një burrë kinez, i cili u ndalua nga siguria e aeroportit në Australi për mbajtjen e sasisë prej 2.5 litra qumësht, vendosi që mos ta çonte dëm atë duke e pirë të gjithin.

Tursiti nga Zhengzhou, provinca Henan e Kinës lindore, po mbante një enë prej 3 litrash qumësht në një aeroport në Australi, kur u ndalua nga stafi në pikën e kontrollit të sigurisë.

Pasi u tha se ai kishte shkelur kufizimin e lëngjeve të bagazhit të dorës në 100ml sa ishte, ai morishishe plastike dhe piu të gjithë qumështin në të.

Videoja është filmuar nga miku i turistit, i cili shfaq të riun duke konsumuar qumështin pa pengesa. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...