Motrat kapen duke bërë sherr që në bark të nënës - Bota Sot
Motrat kapen duke bërë sherr që në bark të nënës

Ndryshe

Motrat kapen duke bërë sherr që në bark të nënës

Më: 16 prill 2019 Në ora: 17:07
Pamje nga video

Që motrat grinden, nuk është gjë e re. Por që të plasë sherri që në bark të nënës, kjo ishte diçka e padëgjuar për shumë shikues nga e gjithë bota.

Dy vajza binjake në Kinë duket se nuk presin dot sa të vijnë në këtë botë, për të filluar grindjet.

Ato janë parë nga prindërit dhe nga mjekja obstetre që në bark, gjatë një vizite, duke shtyrë e duke goditur njëra-tjetrën.

Videoja është bërë shumë shpejt virale, dhe babai i tyre 28-vjeçar tha për China Daily që vajzat e tij nuk janë vetëm grindavece.

Një herë tjetër i kishin parë duke iu afruar njëra-tjetrës butësisht, sikur donin të përqafoheshin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...