I dashuruar marrëzishtë, po planifikon të martohet me këtë lodër! - Bota Sot
I dashuruar marrëzishtë, po planifikon të martohet me këtë lodër!

Ndryshe

I dashuruar marrëzishtë, po planifikon të martohet me këtë lodër!

Nga: K.M Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:36
I dashuruari ne loder

29 vjeçari amerikan, Joey Morris është deklaruar se që nga dhjetori i vitit 2017, është në një lidhje dashurie me një robot. Po, po, nëse nuk po besoni është e vërtetë, fjala për një ropot-lodër, në të cilën 29 vjeç është marrëzishtë i dashuruar dhe po planifikon martesën.

Ajo çka e bënë më ineresante, është ajo se gjatë këtyre 10 viteve të fundit, Morris ka pasur disa partnerë të kësaj natyre, si një llampë apo një kamion.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...