Qeni hero, largon hajdutët të pajisur me maska dhe armë - Bota Sot
Qeni hero, largon hajdutët të pajisur me maska dhe armë

Ndryshe

Qeni hero, largon hajdutët të pajisur me maska dhe armë

Më: 20 prill 2019 Në ora: 08:00
Qeni

Qeni njihet si kafshë shumë besnike ndaj pronarit. Këtë e ka treguar një rast në qytetin e Surray në Angli ku qeni I qëndroi shumë besnik pronarit.

Ishte pikërisht qeni ai që parandaloi grabitjen e banesës.

Policia, me anë të njoftimi për mediat tha se tentativa e vjedhjes së banesës është ndaluar nga qeni. Në raportin policor thuhet se qeni ishte ai që frikësoi hajdutët dhe për rrjedhojë ka shmangur grabitjen e armatosur, shkruan “Daily Mail”.

Nëpërmjet pamjeve të shpërndara në rrjetet sociale, po bëhen përpjekje për të zbuluar se kush janë hajdutët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...