Priti 18 vite për t’u bërë nënë, por u habit kur lindi - Bota Sot
Priti 18 vite për t’u bërë nënë, por u habit kur lindi

Ndryshe

Priti 18 vite për t’u bërë nënë, por u habit kur lindi

Më: 23 prill 2019 Në ora: 15:15
Foto ilustrim

Fëmijët, dy vajza dhe tre djem lindën më 17 prill me operacion cezarian dhe si e ëma e tyre e identifikuar si Uchenna Okeigbo dhe e ëma gëzojnë shëndet të mirë.

Në një intervistë për median ajo falënderoi Zotin për dhuratën e madhe ndërsa shtoi: Nuk është e lehtë të rrisësh 5 fëmijë njëherësh”

Tre djemtë peshojnë respektivisht: 1.3 kg, 1.7 kg dhe 1.6 kg dhe dy vajzat peshojnë 1.8 kg dhe 1.9 kilogram

Babai i tyre është në moshën 47 vjeçare dhe e quajti momentin më të bukur të jetës së tyre: Falënderoj bashkëshorten që tregoi respekt gjatë 18 viteve tona pa u zënë një herë me mua. Gjithashtu i jam falënderues familjes së saj që qëndroi pranë nesh”

James i bëri thirrje qeverisë por dhe shoqatave ta ndihmojnë për të rritur 5 fëmijët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...