Pedofili 29 vjeçar, që përdhunoi një vajzë gati 100 herë nga lindja deri kur ishte gjashtë vjeç dënohet me 120 vjet burg - Bota Sot
Pedofili 29 vjeçar, që përdhunoi një vajzë gati 100 herë nga lindja deri kur ishte gjashtë vjeç dënohet me 120 vjet burg

Ndryshe

Pedofili 29 vjeçar, që përdhunoi një vajzë gati 100 herë nga lindja deri kur ishte gjashtë vjeç dënohet me 120 vjet burg

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 20:28
Steven Douglas Crook Jr

Një pedofil në Iowa u dënua me 120 në burg për abuzimin seksual të një vajze që nga fillimet e saj deri në moshën gjashtëvjeçare.

Steven Douglas Crook Jr. i Bloomfield, 29 vjeç, u dënua maksimalisht për krimet e tij.

Ai u arrestua në shkurt 2018 pasi u raportua në Qendrën Kombëtare për Fëmijët e Zhdukur dhe të Eksploatuar dhe u deklarua fajtor për katër akuza për shfrytëzimin seksual të një fëmije, sipas Courier Ottumwa.

Crook mori fotografi dhe video dhe nganjëherë shfaqi abuzimin e ashpër në aplikacionin social media Live.me dhe inkurajoi ndjekësit e tij për të parë abuzimin, sipas një njoftimi nga avokati amerikan Marc Krickbau.

Ai u tha autoriteteve se ai përdhununimi ndodhi ‘më pak se 100 herë’, sipas të dhënave të policisë.

Fëmija u shpëtua nga policia në mars të vitit 2018 nga shtëpia e Crook kur ishte gjashtë vjeç.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...