21 vjeçarja që jeton si bebe, vuan nga traumat e fëmijërisë - Bota Sot
21 vjeçarja që jeton si bebe, vuan nga traumat e fëmijërisë

Ndryshe

21 vjeçarja që jeton si bebe, vuan nga traumat e fëmijërisë

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 06:43
Camille Lola

Ajo është 21 vjeç  dhe jeton si të ishte thuajse 3 vjeçare. Camille Lola është vajza nga Zvicra e cila kalon 24 orë e veshur me pelena dhe duke luajtur me lodra. Gjithë këtë ajo e bën për të rijetuar fëmijërinë.

Camile ka treguar se gjatë fëmijërisë ka luftuar me diarrenë dhe se nuk kanë qenë aspak të rralla incidentet që e kanë shoqëruar deri në adoleshencë.

E gjithë kjo pranohet nga miqtë e saj por edhe nga familjarët, megjithëse shpesh herë ata e kanë cilësuar këtë si një çmenduri.  Lola është tashmë pjesë e komunitetit ‘të të dashuruarve me pelenat e fëmijëve’ (ABDL).

Image

‘Do të doja të kisha një fëmijëri të bukur, dua të korrigjoj jetën time dhe të jetoj në paqe.Jam një fëmijë i trembur dhe nuk flas shumë, por qesh pafund kur jam nëbotën time si një tre vjeçare’ ëshë shprehur 21 vjeçarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...