20 vjeçari aksidentalisht merr me vete gjarprin në aeroplan - Bota Sot
20 vjeçari aksidentalisht merr me vete gjarprin në aeroplan

Ndryshe

20 vjeçari aksidentalisht merr me vete gjarprin në aeroplan

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 10:36
Gjarpri i zi iu ngjit 20 vjeçarit kur arriti në Muai.

Një gjarpër u fut në çantën e një personi dhe mbeti aty derisa përfundoi në aeroplanin nga Florida në Hawaii.

Gjarpri i zi iu ngjit 20 vjeçarit kur arriti në Muai.

Djali nga Virxhinia nuk ishte në dijeni se prapa vetes kishte një gjarpër jo helmues, jo shumë të gjatë.

20 vjeçari tha se nuk e kishte marrë qëllimisht gjarprin në aeroplan. Ai pritet të transferohet në Oahu, thanë zyrtarët.

Mbajtja me vetëdije e transportimit të kafshëve të paligjshme është një krim në Hawaii i dënueshëm me një gjobë prej 200 mijë dollarë dhe deri në tre vjet burg.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...