Polici “ngatërron” shënjestër, godet me pistoletë elektrike kolegun - Bota Sot
Polici “ngatërron” shënjestër, godet me pistoletë elektrike kolegun

Ndryshe

Polici “ngatërron” shënjestër, godet me pistoletë elektrike kolegun

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 07:07
Foto

Dy policë ishin në një aksion të përbashkët për arrestimin e një burri në Florida. Por gafa e njërit prej policëve është kapur nga një kalimtar.

Të identifikuar vetëm si E. Rodriguez dhe G. Casiano, dy oficerët po arrestonin 26-vjeçarin Riboberto Castillo, i cili ishte nën ndikimin e kokainës.

Castillo në mënyrë të dëshpëruar po përpiqej të shpëtonte, ndaj njëri prej policëve nxori pistoletën elektrike.

Por në vend që të qëllonte të arrestuarin, goditi kolegun e tij.

Polici bie menjëherë në asfalt nga tronditja e pistoletës elektrike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...