Ai momenti kur policia është në vendin dhe në kohën e duhur - Bota Sot
Ai momenti kur policia është në vendin dhe në kohën e duhur

Ndryshe

Ai momenti kur policia është në vendin dhe në kohën e duhur

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 15:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Shumëkujt i ndodh të kujtohet në momentin e fundit që ka për tu kthyer në kthesën e paramenduar.

Ka edhe të tillë që preferojnë të kalojnë trafikun për tu kyçur më shpejt, megjithatë ideja më e mirë është për të marrë daljen tjetër në dispozicion dhe jo të thyhen rregullat.

Këtë e ka bërë një shofer i një makine Honda Civic në Montreal të Kanadasë, por për fatin e tij të keq policia ishte në vendin dhe kohën e duhur për të parë gjithçka. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...