Vjehrra i prish dasmën, vesh të njëjtin fustan si nusja - Bota Sot
Vjehrra i prish dasmën, vesh të njëjtin fustan si nusja

Ndryshe

Vjehrra i prish dasmën, vesh të njëjtin fustan si nusja

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 18:31
Nusja dhe vjehrra

Një grua ka zbuluar historinë prekëse të ditës së dasmës së saj. Vjehrra kishte zgjedhur të vishte një fustan martesor në ceremoninë e dasmës së djalit të saj, për tu dukur edhe ajo si nuse.

Amy Pennza, nga Kirtland, Ohio, kishte shkruar të mërkurën e 19 qershorit historinë e saj në Twitterin e Jimmy Fallon, i cili iu kërkoi ndjekësve që të tregojnë dështimin e martesës që ata kishin përjetuar apo kishin marrë pjesë.

Në përgjigje të Twitterit, Amy zbuloi se vjehrra e saj shkoi në ceremoninë e saj me një fustan të bardhë, martesor. Kjo histori i tronditi përdoruesit e Twitterit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat