Imazhi tronditës në varreza, arkivoli largohet dhe lihet hapur - Bota Sot
Imazhi tronditës në varreza, arkivoli largohet dhe lihet hapur

Ndryshe

Imazhi tronditës në varreza, arkivoli largohet dhe lihet hapur

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 12:01
Foto

Një imazh tronditës është kapur në varrezat e Teksasit.

Policia  vendase është duke hetuar pasi një arkivol është hequr nga varri dhe është lënë hapur në varreza.

Zyrtarët nuk kanë dhënë detaje të mëtejshme mbi motivet ose personin që është zhvarrosur.

Nuk dihet nëse familja ka të bëjë më këtë rast.

“Është një ndjenjë shumë e pakëndshme dhe shqetësuese”, tha një zëdhënëse e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...