Thyen rekord botëror për prodhim të suxhukut në një minut - Bota Sot
Thyen rekord botëror për prodhim të suxhukut në një minut

Ndryshe

Thyen rekord botëror për prodhim të suxhukut në një minut

Nga: A.H Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:56
Foto

Barry John Crowe nga Irlanda ka thyer rekord botëror për prodhim të suxhukut, shkruan Bota sot

Së bashku me familjen e tij kanë ngritur biznesin për prodhim dhe shitje të suxhukut. Secili i ka punët e ndara, ndërkaq Barry merret me përgatitjen e suxhukut.

Ai ka arritur që për një minut të rregullojë plot 78 suxhuk, duke qenë kështu njeri i rekordeve botërore. /Bota sot/ 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...