Po shihte film porno në makinë, përplasi për vdekje një person - Bota Sot
Po shihte film porno në makinë, përplasi për vdekje një person

Ndryshe

Po shihte film porno në makinë, përplasi për vdekje një person

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 06:24
Aksidenti

Një aksident i rëndë rrugor i ka marrë jetën një personi në Shtetet e Bashkuara.

Ai u përplas nga një makinë, shoferi i së cilës po shikonte film porno ndërkohë që automjeti ishte në lëvizje.

Tani ai do të përballet me drejtësinë pasi që kishte goditur për vdekje një person në juglinde të Minesotës.

Image

Raportet e hetimeve tregojnë se Tate Doom, 47 vjeçar, ishte duke shikuar porno në telefon kur ka goditur me kamion dy automjete.

Hetuesit kanë treguar se në telefonin e tij janë gjetur foto dhe video të hapura në orën kur ai po ecte me kamion në momentin e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...