Sulmohet pasi thotë: Nuk jam e interesuar!

Ndryshe

Sulmohet pasi thotë: Nuk jam e interesuar!

Nga: A.H Më: 20 korrik 2019 Në ora: 18:41
Foto

Pamjet e kamerës kanë zënë momentin kur në një natë të shtune, jashtë, një vajzë derisa po ecte me shoqen e saj ishte përcjellur nga një sulmues dhe dy burra të tjerë, raporton Daily Mail, transmeton Bota sot. 

Gabrielle Walsh ishte me shoqen e saj në Manchester kur disa burra i ndaluan. Ajo ju tha se nuk ishte e interesuar, pastaj i ndodhi një sulm me të cilin iu lëndua syri.

18 vjeçarja Gabrielle ishte sulmuar nga njeriu që po e përcjellte, pasi i tha: Më vjen keq, nuk jam e interesuar.

Policia është në kërkim të sulmuesve, ndërsa Gabrielle ndodhet në spital për trajtim./Bota sot/

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat