Pornostarja duhet ti lutet zotit që sot është gjallë, peshkaqeni i vërsulet dhe e kafshon… - Bota Sot
Pornostarja duhet ti lutet zotit që sot është gjallë, peshkaqeni i vërsulet dhe e kafshon…

Ndryshe

Pornostarja duhet ti lutet zotit që sot është gjallë, peshkaqeni i vërsulet dhe e kafshon…

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 00:28
Molly Cavalli

Molly Cavalli është një aktore e filmave për të rritur, ajo ishte duke bërë xhirime të një filmi pornografik të një kompanie. Ekipit emërgjent ju desht që të intervenonin menjëherë pasi ajo u kafshua nga peshkaqeni dhe morri 20 qepje në këmbë.

Ajo filloi këtë aventurë me plot disponim dhe me humor të mirë përderisa kjo buzëqeshje u kthy në një makth, duke bërtitur dhe duke qarë kur në një moment u kafshua në këmbë nga peshkaqeni.

Peshkaqenit nuk ju desht shumë kohë që ta sulmoj Molly-n, shumë pak sekndoa pasi ajo u zhyt në ujë u dëgjuan të bërtitura dhe u pa duke e mbajtur këmbën nga kafshimi i peshkaqenit.

Pornostarja e pëson shumë keq, shikoni si e kafshon peshkaqeni gjatë një… on Vidnews.

Ajo filloi të dal nga uji dhe këmba e sajë shihet duke rrjedhur gjak, në ujë mbetën njolla gjaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...