Shfaqen UFO mbi Zonën 51 - Bota Sot
Shfaqen UFO mbi Zonën 51

Ndryshe

Shfaqen UFO mbi Zonën 51

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 17:23
Shfaqen UFO mbi Zonën 51

Personi që regjistroi këtë ngjarje të pazakontë deklaroi se objektet misterioze ngjanin me një lloj anije që fluturonte nëpër qiell në heshtje të plotë.

Një shikim masiv UFO u raportua kohët e fundit në Zonën 51, për të cilën teoricienët e konspiracionit pretendojnë se kryhen vëzhgime mbi alienët, në shtetin amerikan Wyoming.

Sipas përshkrimit në kanalin YouTube ku ishte postuar videoja, ky fenomen është regjistruar më 26 korrik sipër qytetit Casper.

"Nëse do të ishin dronë, do t'i dëgjoja helikopterët. Nuk e di se çfarë ka qenë ”, thonë dëshmitarët.

Ndërkohë, një tjetër shfaqje e pretenduar e UFO u raportua afër Zonës 51 dhe një video e "takimi të ngushtë" ishte postuar po ashtu në YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...