Nëna posesive, ditën e dasmës së djalit vishet dhe trukohet si nusja e tij - Bota Sot
Nëna posesive, ditën e dasmës së djalit vishet dhe trukohet si nusja e tij

Ndryshe

Nëna posesive, ditën e dasmës së djalit vishet dhe trukohet si nusja e tij

Më: 3 gusht 2019 Në ora: 21:12
Ilustrim

Nëna e një dhëndri është kritikuar në dasmën e djalit të saj pasi ishte veshur me fustan të ngjashëm me atë të nuses, trukuar si ajo dhe mbi të gjitha, kishte dalë në foto fare ngjitur me të birin.

Fotografia u nda në Reddit nga përdoruesi manbearpig102 i cili u zemërua pasi pa pamjet zyrtare.

Duke hedhur foton ata shkruan: "Nëna e dhëndrit i bëri flokët e saj në të njëjtën mënyrë si nusja, kishte veshur një fustan të gjatë gati të bardhë dhe është ngjitur me dhëndrin".

Sigurisht, në foto nëna e dhëndrit pozon përkrah tij me krahët e saj të mbështjellë rreth tij.

Ashtu si nusja e saj, ajo ka zgjedhur të veshë një fustan pa mëngë, të bardhë, me dantella dhe ka zgjedhur një model flokësh identik me nusen.

Dhe duket se shokët e grupit 'Redditor' ishin njësoj të indinjuar me fotografinë duke marrë qindra komente.

Njëri shkroi: «Sinqerisht, ajo duket shumë e ngjashme me nusen, është sikur dhëndri të ketë dy gra. Eww. "

"Nuset që janë pajtuar me këtë z...e janë shenjtore, sinqerisht. Ky njeri thjesht po martohet dhe këtu shkon mami e dashur duke refuzuar të pranojë faktet ”shkroi një tjetër.

Një i tretë thjesht komentoi: “Kjo është kaq shqetësuese! "

"Duhej të shikoja dy herë për të parë se cila ishte nusja" tha një tjetër.

Grupi që postoi foton ka 950,000 anëtarë dhe përshkruhet si "një vend për të marrë mbështetje dhe këshilla për nënat problematike".

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...