Historia e ‘veçantë’ e vajzes pa duar, shikoni cfare ben ajo per tu ushqyer - Bota Sot
Historia e ‘veçantë’ e vajzes pa duar, shikoni cfare ben ajo per tu ushqyer

Ndryshe

Historia e ‘veçantë’ e vajzes pa duar, shikoni cfare ben ajo per tu ushqyer

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 06:49
Vasilina Knutzen

dëshironi. Për disa ‘i veçantë’ do të thotë i shkëlqyeshëm, për disa kjo do të thotë i jashtëzakonshem.

Kjo vajzë e vogël i jep një kuptim tjetër asaj që ‘është e veçantë’. Lindur pa duar, lexoni se si ajo e kapërcen problemin e ‘saj të veçantë’.Vasilina Knutzen, lindi pa duar. Për Vasilinë është thjesht një gjë normale pasi është shumë e vogel për të njohur dhe kuptuar se çfarë është normale.

Ajo tashmë ka mësuar se si të ushqehet duke përdorur këmbët e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...