17-vjeçarja tmerrohet kur sheh ekon e fëmijës - Bota Sot
17-vjeçarja tmerrohet kur sheh ekon e fëmijës

Ndryshe

17-vjeçarja tmerrohet kur sheh ekon e fëmijës

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 06:24
Ekoja

Një 17-vjeçare, nënë e ardhshme, ka mbetur e tmerruar gjatë vizitës në spital ku ka kryer edhe ekon për të parë foshnjën që ka në bark.

E teksa në javën e 24-të të shtatëzanisë, Iyanna Carrington nga Richmond, Virginia, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kryer vizitën rutinë, ka mësuar edhe gjininë e foshnjës.

Por ajo është shokuar për disa momente ku ka parë imazhin e “fytyrës” së vajzës së saj që dukje sikur e shikonte me sy të hapur.

Image

Pas një momenti paqartësie, mjekët i kanë shpjeguar se nuk ka asgjë të mbinatyrshme dhe se “fytyra e djallit” që shfaqet në eko është një tregues se ajo po rrit një foshnje të shëndetshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...