Gruaja gëlltit unazën e martesës në gjumë, i nënshtrohet operacionit - Bota Sot
Gruaja gëlltit unazën e martesës në gjumë, i nënshtrohet operacionit

Ndryshe

Gruaja gëlltit unazën e martesës në gjumë, i nënshtrohet operacionit

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 18:11
Jenna Evans

Një grua për pak sa e pësoi keq pas gëlltitjes së unazës së martesës, teksa ishte duke fjetur. Gjithçka ndodhi në mënyrë të pavetëdijshme.

Jenna Evans, nga Anglia, tha se po shihte një ëndërr sikur ajo dhe i dashuri i saj Bobby ishin në një tren të shpejtë dhe ajo u detyrua të gëlltiste unazën për ta mbrojtur nga djemtë e këqinj.

29-vjeçarja u zgjua për të zbuluar se ishte vetëm një ëndërr por unaza e saj me diamante nuk ishte në gisht.

Ajo tha se nuk e dinte saktësisht se çfarë kishte ndodhur, ndaj zgjoi bashkëshortin e saj përr t’ia shpjeguar dhe shkoi në spital.

Një skaner me rreze X identifikoi unazën 2.4 karat në stomakun e saj dhe mjekët vendosën t’ia hiqnin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...