Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë - Bota Sot
Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë

Ndryshe

Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 19:19
Pamje nga video

Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram - LADbible.

Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz.

Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa të tjerët ishin nënçmues.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is easily the longest dog I have ever seen 😧 (@eriszoi)

A post shared by LADbible (@ladbible) on

“Nuk është qen, është kalë. Vendoseni shalën në atë send dhe hipni mbi të kur të perëndojë dielli”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...