Përgjigja e qytetarit që ‘shokoi’ gazetaren, dhe i bëri të gjithë të qeshin me lotë - Bota Sot
Përgjigja e qytetarit që ‘shokoi’ gazetaren, dhe i bëri të gjithë të qeshin me lotë

Ndryshe

Përgjigja e qytetarit që ‘shokoi’ gazetaren, dhe i bëri të gjithë të qeshin me lotë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 12:47
Gazetarja

Një gazetare e RTV Dukagjinit e cila po intervistonte qytetarë në sheshin e Prishtinës, ka ngelur e shokuar nga një përgjigje e një qytetari pas pyetjes së saj provokative.

Në emisionin argëtues Reload, ajo ndaloi një djalosh të ri dhe e pyeti nëse më mirë ishte ta kishe shokun qen apo qenin shok.

Kësaj pyetje djali iu përgjigj me kundërpyetje, gjithashtu me humor, duke i thënë, a është më mirë me të ikë treni apo me të kërcy gomari.

Kjo bëri që gazetarja të ngelet pa koment, dhe të shkaktoj të qeshura të gjata në studio te dy gazetarët tjerë, që gjithashtu ishin të lidhur drejtëpërdrejtë në këtë emision.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...